Kwiecień 22 2019 19:05:40
Trzecioklasiści !!!
Konkurs Shakespeare'a
Insta.Ling
Sport
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
Wolontariat
Konkursy
Różne
Zdrowie




Nasze programy

Kalendarium
1999/2000 2000/2001 2001/2002 2002/2003 2003/2004 2004/2005 2005/2006 2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
XIV  Wojewódzki Konkurs Recytatorski -WYNIKI
Na portalu OX:)




PROTOKÓŁ

Z posiedzenia Jury XIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” w Zabrzu.
Do finału zgłoszono ponad  70 osób. Eliminacje wojewódzkie odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu-Biskupicach w dn. 23 maja  2011 r (reprezentanci  wszystkich  typów szkół) 

W skład komisji oceniającej umiejętności językowe jak i zdolności interpretacyjne recytatorów wchodzili:
• Pani Maria Podhajna - dyrektor Szkoły Języków Obcych "BRITAM"  w Zabrzu
• Pan Marek Dindorf - aktor Teatru Ateneum w Katowicach
• Pan Jerzy Kuczera - aktor Teatru im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Kultury Teatralnej w Katowicach

Jury postanowiło:

w kategorii szkół podstawowych przyznać:
I miejsce
- Kalina Piesik, kl.6, Szkoła Podstawowa nr 42 w  Zabrzu
- Julia Wróblewska, kl.4  SP, SJO  ”PERFEKT” z Chrzanowa
II miejsce
- Radosław Sobczyk, kl.6   Szkoły Podstawowej nr 4 w Wiśle
III miejsce
- Marta Glajcar, kl.5   SP nr  w  Wiśle
- Zuzanna Michalska,kl.4   Katolicka Szkoła Podst. w Zabrzu

WYRÓŻNIENIA:
- Lena Polarz, kl.3    Szkoła Podstawowa   nr 21   z  Dąbrowy Górniczej
- Maciej Mędela, kl.6  Szkoła Podst.  nr 3  w  Chrzanowie

w kategorii szkół gimnazjalnych:
I miejsce  
-   Tomasz Szreter, kl. 3 Gimn.,  Szkoła Języków Obcychh„Perfekt” w Chrzanowie
  II miejsce
-   Justyna Kondziołka, kl.1, Gimn. im.K.K.Baczyńskiego w Zebrzydowicach
III miejsce
-  Aleksandra Wojtaś, kl.2, Gimnazjum nr 3 w Zabrzu
Wyróżnienie:
- Marta Kunecka, kl. 2, Gimnazjum  Dwujęzycznego nr 17  w Rybniku

 W kategorii szkół  ponadgimnazjalnych:
 I miejsce
- Marlena Zając, kl.2, I LO im.M.Skłodowskiej-Curie w Trzebini
II miejsce
- Paulina Krzeszewska, kl.2, Katolickie  LO w Zabrzu
- Magdalena Stokłosa, kl.2, I LO im. A.Osuchowskiego w Cieszynie
III miejsce
- Joanna Kęska, kl. 1, I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie
Wyróżnienia
-  Mateusz Przybylski, kl. 2,  III LO   w Zabrzu
-  Justyna Warmuzińska, kl.2, I LO im. A.Osuchowskiego w Cieszynie
-  Agata Zemla, kl.1,  ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich  w Rybniku

Szkoła Języków Obcych „BritAm” w Zabrzu ufundowała nagrodę specjalną – dla najlepszego przedstawiciela Zabrza w formie stypendium w ich szkole,   które  przypadło - Kalinie Piesik z SP 42 w Zabrzu.

Wszystkich  uczestników konkursu a  szczególnie nagrodzonych, wyróżnionych  oraz ich opiekunów prosimy o niezawodne przybycie na Koncert Laureatów, który odbędzie się  15 czerwca 2011 r.  o godz.12.30 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Zabrzu-Biskupicach, ul. Kossaka 23.
O nas
Dla Rodziców
Rekrutacja
  • Zgłoszenie ucznia z rejonu:
  • Statut
    Statut Szkoły Podstawowej
    Samorząd Uczniowski

    Projekty edukacyjne
    Pogoda
    Dla nauczycieli

    Logowanie
    Nazwa użytkownika

    Hasło



    Nie możesz się zalogować?
    Poproś o nowe hasło
    Wygenerowano w sekund: 0.01 488,366 Unikalnych wizyt