Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zebrzydowicach

osiągniecia 2015/16

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach w roku szkolnym 2015/2016

gminne

Pełna nazwa konkursu

Zajęte miejsce, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Konkurs gwarowy - literacki

III miejsce

wyróżnienie

Anna Wenglorz

Magdalena Matuszczyk

Agata Żesławska

Magdalena Kukuczka

IIb

IIb

IIb

IIb

Aldona Kopiec

Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

I miejsce

 

 

III miejsce

chór szkolny Gimnazjum

 

duet:

Wiktoria Kotłowska

Karolina Jas

I- III

 

 

IIa

Beata Pilśniak- Hojka

Trzy łyki matematyki

I miejsce

III miejsce

Juliana Palmen

Radosław Matuszczyk

IIIc

IIIb

Agnieszka Karwowska-Pawliczek

Siatkówka plażowa dziewcząt

I miejsce

Klaudia Wierzgoń

Zuzanna Piguła

IIId

IIIb

Barbara Grela-Kukuczka

Siatkówka plażowa chłopców

I miejsce

Norbert Pastuszak

Kacper Bartnicki

IIId

IIIb

Jarosław Utikal

Grzegorz Kukuczka

powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Zajęte miejsce, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

“Poezja i proza w języku Shakespeare’a”

I miejsce

Justyna Kołatek

IIb

Wioleta Dandyk

“Poezja i proza w języku Shakespeare’a”

wyróżnienie

Anna Wenglorz

IIb

Wioleta Dandyk

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny “Strumieńska Żaba”

 

 

wyróżnienie

 

 

 

Agnieszka Jaworska

 

 

 

Ib

 

Katarzyna

Dynek

 

 

Powiatowy konkurs “Trzy odsłony kultury”

I miejsce i nagroda publiczności

Łucja Strzelczyk

III c

Katarzyna Dynek

Powiatowy konkurs “Trzy odsłony kultury”

III miejsce

 

Justyna Kołatek

II b

Aldona Kopiec

Powiatowy Konkurs “Zdrowie po cieszyńsku”

II miejsce

Sabina Morcinek

I b

Katarzyna Dynek

Powiatowy konkurs ks. Jan Twardowski- poeta świętego luzu”

I miejsce

Justyna Kołatek

IIb

Aldona Kopiec

Powiatowy konkurs ks. Jan Twardowski- poeta świętego luzu”

I miejsce

Anna Wenglorz

IIb

Aldona Kopiec

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

I miejsce

Sara Stawarczyk

III d

Katarzyna Dynek

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

I miejsce

Łucja Strzelczyk

III c

Katarzyna Dynek

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

II miejsce

Wojciech Gałuszka

III c

Katarzyna Dynek

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

II miejsce

Wiktoria Budzińska

III a

Aldona Kopiec

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

II miejsce

Iwona Kiedroń

III a

Aldona Kopiec

VI Powiatowy Konkurs Gwary Cieszyńskiej “Rzóndzymy po naszymu”

III miejsce

Michalina Tetla

III b

Aldona Kopiec

Powiatowy Konkurs Poetycki im. J. Kubisza

 

I miejsce

Agata Żesławska

II b

Aldona Kopiec

Powiatowy Konkurs Poetycki im. J. Kubisza

II miejsce

 

Jakub Klejczyk

III a

Aldona Kopiec

XVI Diecezjalny Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

I miejsce

chór szkolny

I- III

Beata Pilśniak- Hojka

XII Powiatowy Konkurs Informatyczny

laureat

laureat

Artur Porwoł

Bartosz Pawliczek

IIId

IIId

Dorota Hobernik-Pindel

 

rejonowe

Pełna nazwa konkursu

Zajęte miejsce, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

II etap

Barbara Brzezina

 

Agnieszka Jaworska

Juliana Palmen

Sara Stawarczyk

II b

 

I b

IIIc

IIId

Aldona Kopiec

 

Katarzyna Dynek

XII Wiosenne Spotkanie z Folklorem

I miejsce

Sara Stawarczyk

IIId

Katarzyna Dynek

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Kobiecej

III miejsce

Justyna Kołatek

IIb

Aldona Kopiec

XII Wiosenne Spotkania z Folklorem

II miejsce

zespół wokalno- instrumentalny: Barbara Brzezina,

Anna Wenglorz, Karolina Pacia,

Paulina Hołyst, Magdalena Szlauer, Magdalena Kukuczka, Iwona Kiedroń, Wiktoria Budzińska, Justyna Kołatek,

Dorota Holik,

Agata Żesławska

 

 

IIb

IIb

IIb

IIIa

IIIa

IIb

IIIa

IIIa

IIb

IIb

IIb

Beata Pilśniak- Hojka

Regionany Konkurs „Młody Chemik” w Katowicach

I miejsce

Radosław Matuszczyk

III b

Iwona Buława

wojewódzkie

Pełna nazwa konkursu

Zajęte miejsce, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

 

LAUREAT

Juliana Palmen

III c

Katarzyna Dynek

Wojewódzki Konkurs Literacki “Chcecie bajki, oto bajka”

wyróżnienie

Małgorzata Dziendziel

III a

Aldona Kopiec

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

LAUREAT

Radosław Matuszczyk

III b

Agnieszka Karwowska-Pawliczek

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

LAUREAT

Radosław Matuszczyk

III b

Iwona Buława

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

finalistka

Juliana Palmen

IIIc

Beata Hanzlik

ogólnopolskie

Pełna nazwa konkursu

Zajęte miejsce, wyróżnienia

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO - PLANETA

wyróżnienie

Amelia Waltar

1B

Iwona Wyka

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny “Fraszka”

bardzo dobry wynik

Juliana Palmen

III c

Wygenerowano w sekund: 0.01
376,178 Unikalnych wizyt