Zastępstwa w dniu 2018-09-21 piątek
Klaudia Baron
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
2 5 c - Religia, 358 Aldona Kopiec za nieobecny oddział na l.6
4 4 a - Religia, 358 Bożena Karpiel za nieobecny oddział
5 5 a - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 4 d - Religia, 358 Dariusz Suchy  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  PRB- Magdalena Żegarska  
4 P2A- Jadwiga Nowakowska  
5 P2A- Maria Branny  
6 P2A- Bożena Kozikowska  
       
Dorota Hobernik-Pindel
lekcja opis zastępca uwagi
3 5 a(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)   złączenie grup
4 5 b(1) - Informatyka, 214 Maria Branny złączenie grup
5 8 b(1) - Informatyka, 214 Maria Branny złączenie grup
       
Magdalena Jarocka
lekcja opis zastępca uwagi
1 6 a(2) - Wychowanie fizyczne, 181 Barbara Grela-Kukuczka za nieobecny oddział
2 5 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Agnieszka Karwowska-Pawliczek
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 aG - Matematyka, 212 Magdalena Żegarska  
2 3 cG - Matematyka, 212 Katarzyna Kondziołka za nieobecny oddział
       
Marek Mażarski
lekcja opis zastępca uwagi
2 wf chłopców 7abc 2gr - Wychowanie fizyczne, 180 Monika Kawalec za nieobecny oddział
3 wf chłopców 8ac - Wychowanie fizyczne, 081 Iwona Wyka za nieobecny oddział
4 5 c - Wychowanie fizyczne, 180 Danuta Taruc za nieobecny oddział
5 4 c - Wychowanie fizyczne, 180 Bożena Kozikowska za nieobecny oddział
6 6 a - Zajęcia techniczne, 065 Bożena Kozikowska za nieobecny oddział
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 PZA- Iwona Wyka  
6 PZA- Monika Kawalec  
       
Agnieszka Ziętek
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 b - Matematyka, 253 Katarzyna Dynek za nieobecny oddział
2 5 a - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
3 4 a - Matematyka, 253 Iwona Buława za nieobecny oddział
4 6 b - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
5 5 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 PRA- Grzegorz Kukuczka  
2 PRA- Dariusz Suchy  
3 PRA- Beata Pilśniak-Hojka  
4 PRA- Bożena Piguła  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN