Marzec 08 2021 06:45:00
Trzecioklasiści !!!
Konkurs Shakespeare'a
Insta.Ling
Sport
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego
Wolontariat
Konkursy
Różne
Zdrowie




Nasze programy

Kalendarium
1999/2000 2000/2001 2001/2002 2002/2003 2003/2004 2004/2005 2005/2006 2006/2007 2007/2008 2008/2009 2009/2010 2010/2011 2011/2012 2012/2013
WYNIKI XIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego
WYNIKI XIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Poezja i proza w języku Shakespeare`a"


Gratulujemy wszystkim laureatom etapu wojewódzkiego sukcesów w Zabrzu! Zapraszamy w kolejnym roku na XI Konkurs Powiatowy do Zebrzydowic! Jesteśmy z WAS dumni za tak wysoki poziom prezentacji i reprezentowanie naszego regionu!
Z pozdrowieniami Katarzyna Kondziołka, organizator etapu powiatowego.


PROTOKÓŁ

Z posiedzenia Jury XIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” w Zabrzu.

Do finału zgłoszono blisko 80 osób. Eliminacje wojewódzkie odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu-Biskupicach w dn. 24 maja (reprezentanci szkół podstawowych i gimnazjalnych) 25 maja ( szkół licealnych) 2010 r. W skład komisji oceniającej umiejętności językowe jak i zdolności interpretacyjne recytatorów wchodzili:
• Pani Maria Podhajna - dyrektor Szkoły Języków Obcych "BRITAM" w Zabrzu
• Pan Marek Dindorf - aktor Teatru Ateneum w Katowicach
• Pan Jerzy Kuczera - aktor Teatru im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.
Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Towarzystwa Kultury Teatralnej w Katowicach

Jury postanowiło:
w kategorii szkół podstawowych przyznać :
I miejsce
- Klaudia Sikora, kl.6 Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
- Radosław Sobczyk, kl.5 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wiśle

II miejsce
- Jan Chmielewski, kl.6 Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangielickiego w Cieszynie
- Victoria Szulik, kl.6 Szkoła Podstawowa nr 4 w Wiśle

III miejsce
- Maciej Piekarski, kl.4 SP nr 6 z Jastrzębia Zdroju

WYRÓŻNIENIA:
- Nina Duda, kl.5 Szkoła Podstawowa nr 28 w Zabrzu
- Marta Glajcar, kl.4 Szkoła Podst.nr 2 w Wiśle

w kategorii szkół gimnazjalnych:
I miejsce
- Marta Kunecka, kl.1 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 w Rybniku
- Tomasz Szreter, kl.2 Gimnazjum Biuro Usług Językowych „Perfekt” w Chrzanowie

II miejsce
- Aleksandra Wojtaś, kl.2 Gimnazjum nr 3 w Zabrzu
- Agata Zemla, kl.3 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 17 w Rybniku

III miejsce
- Justyna Witosz, kl.2 Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach

Wyróżnienie:
- Ada Duda, kl.2 Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Zabrzu
- Julia Pakosz, kl. 1 Gimnazjum Katolickie w Zabrzu
- Alicja Czarnik, kl. 2 Gimnazjum KSW w Libiążu

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce
- Michał Madzia, kl.2 Zesp.Szkół Ogoln.im. P.Stalmacha w Wiśle
II miejsce
- Mateusz Przybylski, kl.1 III LO w Zabrzu

III miejsce
- Paulina Krzeszewska– kl.1 I LO w Gliwicach
- Olga Piątkowska - kl. 2 I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie
Wyróżnienia
- Marta Dąbrowska, kl. 1 I LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku
- Kamila Mucha, kl.3 I LO im.M.Skłodowskiej-Curie w Trzebini

sekretarz konkursu - Krystyna Żółtańska-Martyna

Zabrze dnia 25 maja 2010r.

Wszystkich nagrodzonych, wyróżnionych oraz ich opiekunów prosimy o niezawodne przybycie na Koncert Laureatów, który odbędzie się 7 czerwca 2010 r. o godz.12.30 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Zabrzu-Biskupicach, ul. Kossaka 23.

Zobacz na OX

Zobacz na Zebrzydowice.net

O nas
Dla Rodziców
Rekrutacja
  • Zgłoszenie ucznia z rejonu:
  • Statut
    Statut Szkoły Podstawowej
    Samorząd Uczniowski

    Projekty edukacyjne
    Pogoda
    Dla nauczycieli

    Logowanie
    Nazwa użytkownika

    Hasło



    Nie możesz się zalogować?
    Poproś o nowe hasło
    Wygenerowano w sekund: 0.01 569,399 Unikalnych wizyt